Old website has been move to: http://blog.ubuntu-tweak.com

As you see, the old http://ubuntu-tweak.com has been redirected to the new http://blog.ubuntu-tweak.com, this means the site will only be the blog for Ubuntu Tweak, the new website will come soon and point to http://ubuntu-tweak.com.

When will the new website and Ubuntu Tweak 0.5 comes? I plan to make it online at the the last day of 2009: I don’t want to take this task to the new year, because I’ve been developed for them over half year!

If you don’t update the RSS feed yet, just update!

And here’s another picture about Ubuntu Tweak 0.5, it runs under Xfce desktop with some specific feature to tweak Xfce!

It’s cool, right?

Ubuntu Tweak under xfce

19 thoughts on “Old website has been move to: http://blog.ubuntu-tweak.com

 1. Will Ubuntu Tweak 0.5 work with Linux Mint by default? I used to use Ubuntu Tweak until I moved to Linux Mint. I had to make some changes to the code to allow it to work with Linux Mint.

 2. Two recommendations:
  1. Skype has been removed from medibuntu repo, so skype repo and medibuntu no longer conflict.
  2. getdeb repo should be added.

 3. Wait, so Ubuntu Tweak 0.5 will not work on any distro that isn’t 9.10 or 9.10 based? That’s a shame. I’m running Jolicloud, which is a Jaunty-based distro, and I’ve used Ubuntu Tweak to do basically all of my configuration.

 4. I use UT karmic on the Jolicloud too and so far I haven’t experienced any problems with the sources, programs and package cleaner.

  The Startup modifications work fine to.

  The Desktop modifications might be pointless since jolicloud uses the NBR which is already a own modification.

  Some of the personal and system mods are working, as well some again wont make sense in Jolicloud. So good 60% of the tweaks are working. I like UT as an valuable addon on Jolicloud and could not life without it.

 5. Pingback: Ubuntu Tweak 0.5: An Early Look | TuxWire : The Linux Blog

 6. Hi! Staggering news I discovered site which run professional xrumer service! They provide thousands of real verified backlinks! Unlike other service providers they gave me report with direct links to my posts with 100% ratio! every single post looked exactly like this one! I got significant increase in SERPS and got 1500 visitors same day when blast started! Very kick ass xrumer service I have to say! If you want to order visit this website –
  xrumer blast
  he answers all emails super quick!

 7. Thanks for ones marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you’re a great author.I will make sure to bookmark your blog and will often come back someday. I want to encourage that you continue your great job, have a nice afternoon!

 8. Ja tev vajag SEO pakalpojumus, raksti uz seolatvia@inbox.lv

  Visiem ir jāpiekrīt, ka mēs vēlamies redzēt mūsu mājas lapas augšdaļā visus meklētājprogrammu meklēšanas rezultātus! Un vienlaikus mums jāievēro, ka nav iespējams sasniegt šo virsotni panākkum bez pienācīgas Search Engine Optimization (SEO). , lai iegūtu vislabāko rezultātu no SEO, ir nolīgt SEO eksperts. Tagad jautājums nonāk uz jautājumu – Kā nolīgt SEO Expert, lai iegūtu augstākā līmeņa Search Engine Optimization?

  Tirgū ir simtiem Labākie SEO speciālisti Latvijā, no kā izvēlēties, bet mums nav daudz naudas, ko tērēt SEO tikai! Mums ir jāzina, kā būtu meklētājprogrammu optimizācijas speciālistu un ko viņi iesniedz (bet ne solījums). Mēs varam paskatīties uz dažiem būtiskākajiem jautājumiem, kas saistīti ar Search Engine Optimization.
  Pirms nopirkt Labākais SEO speciālists Latvijā (brīvmākslinieks vai uzņēmums), pārliecinieties, ka tās ir pierādījušas savu SEO portfeli ar panākumiem. SEO jomā, zināšanas un pieredze var veidot tikai vēlamos rezultātus.

  Ir nolīgt SEO eksperts, kas seko pareizai darbībai stratēăiju. No solījumiem nav vērtības. Ir pareiza biznesa procesu analīzes un ētikas process SEO, PPC (par lappusi ārpus lappuses u.c.), lai realizētu potenciālu panākumus.
  Nevar būt neierobežots ieguldījumu, gaidot rezultātus vai garantēt ātru panākumu. Brīdī, kad nolemj nolīgt SEO Expert, lai viņi zinātu sava projekta termiņu. Konstatē, ka klientiem ir ieguldīt lielu naudu un laiku, tomēr quot%ini%quot ir slikta.

  Skaidri, ja meklētājprogrammas optimizācija gatavojas iekļaut Search Engine Marketing (SEM) vai ne. , iekļaujot izmaiņu un atjaunošanas veicināšanas un vietnes saturu? Tiek konstatēts, ka darbā Labākais SEO speciālists Latvijā, kas galu galā lika jums šo projektu pēc sākuma.
  Cenšos būt 100 % pārliecināts, ka SEO eksperti ir piekļuve esošajiem un jaunākajiem instrumentiem un tehnoloģijām par SEO. Īre SE eksperts, kas ievēro Google Webmaster pamatnostādu vienlaikus ar jauno Google, Yahoo un citus ziņojumus.

  Neatbilst postu pie$ēmēju rokās. Black-hat ir kā ātri gūt panākumus ar SEO. Citādi var augt savu biznesu (vai pieaudzis) ir aizliegti, vairums meklētājprogrammu. Pat saņemtu zīmogu, dokumentu vai jebkura derīga līguma parakstīšanas, lai aizliegtu šos.
  Noma Labākais SEO speciālists Latvijā, kas ir spēcīgs saziu. Neizpilda aiz īstenojamības. Konstatē, ka nu no parastā pieejamu pakalpojumu, cilvēki iet uz pakalpojumu sniedzēju un kaūs ar miglaināku seju. Jāsazinās arī sekmīguma proporcija būs mazāka par upuri.
  Tāpēc es domāju, ka ir skaidrs, ka SEO gan kvalitātes, gan daudzuma mērījumu rezultāti ir tur. Nav saīsne, kā gūt panākumus SEO. Bet panākt, lai virspusē ir iespējams ar pareizu stratēģiju un smagu darbu no ekspertiem. Bez kavēšanās atrodi Labāko SEO speciālistu Latvijā, lai sasniegtu optimālu veiksmes punktu, bet rūpīgi glisādi, saglabājot punktiem rakstīts iepriekš. Atcerēties jaunas metodes, ir un būs. Bet galvenais jautājums paliek tas pats.

  Jauku jums dienu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>